Hakkımızda

Labirent Bina Otomasyon ve Elektronik Sistemler Tic. Ltd. Şti. 2000 yılında kurulmuştur.
Firmamız "bina elektroniği" olarak adlandırdığımız alanda faaliyet göstermektedir. Binaların elektrik- data-tel-video- haberleşme altyapısından yangın- genel müzik yayın ve güvenlik sistemlerine kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek mühendislik-proje ve uygulama becerisine sahiptir.
Uygulamasını üstlendiği tüm işlerde elektrik ve elektronik alanındaki proje hizmetlerini tescilli büro olarak kendi bünyesinde vermektedir. Çözümlerinde dünya lideri markaları kullanmakta olup, Bosch, Honeywell, Panasonic, Samsung Bina Çözüm ürünlerinde Yetkili Satıcısı ve İş ortağıdır.
Labirent, 1995 yılından beri bilgi teknolojileri ve video işleme alanlarında çalışmalarını sürdüren grup şirketi Labirent Bilgisayar ile birleşerek büyük bir sinerji elde etmiştir. Bu anlamda network ağları ve telefon hattı üzerinden haberleşen cihazların yaygınlaşmaya başladığı elektronik sektöründe dijital çağın bilgi birikimine sahip bir mühendislik ve uygulama firması olarak sektörde benzersiz bir hizmet anlayışına sahiptir.
Labirent, elektrik ve elektronik alanlarında müşterilerinin ihtiyaçlarını belirleyip proje aşamasından uygulamaya bir çok disiplini tek firma çatısı altında sunarak siz müşterilerine işlerinde verim- vakit - para kazandırmayı ilke edinmiştir.
Ankara ve İstanbul'da faaliyet göstermekte olan Labirent 22 kişilik bir kadroya sahiptir.

LABİRENT FAALİYET ALANLARIMIZ
> Güvenlik Sistemleri
> Yangın Algılama ve Uyarı Sistemleri
> Kapalı Devre TV (CCTV) Sistemleri
> Kartlı Geçiş ve Kontrol Sistemleri
> Otomatik Mantar Babalar
> Özel Güvenlik Kapıları
> Video Konferans Sistemleri
> Genel Müzik Yayın ve Acil Anons Sistemleri
> Simultane Tercüme ve Konferans Sistemleri
> Toplantı Salonu Teknolojik Altyapı Tasarımı ve Uygulaması
> Bomba ( Patlayıcı ve Tehlikeli Madde) İmha Robotları
> Patlayıcı Madde Dedektörü
> 3 Boyutlu Tasarım , Modelleme ve Görselleştirme Yazılımları
> Bina Elektrik Elektronik Altyapı Proje ve Uygulama

All rights reserved Labirent 2008